Jak wymienić oświetlenie w firmie?

Wymiana oświetlenia w firmie nie musi boleć.

Kiedy należy wymienić oświetlenie w firmie?

Dziś piszemy do was z przypomnieniem, że możecie z nami przejść suchą stopą przez problem związany z wymianą oświetlenia w waszych firmach na energooszczędne ledowe. Często zdarza się, że w firmach naszych klientów dotychczasowe oświetlenie nie jest w pełni sprawne, a efektywność energetyczna jest na niskim poziomie. Wtedy pojawia się myśl o wymianie oświetlenia. 

Jak zacząć? Jakie wykonać pierwsze kroki? 

Z naszego doświadczenia zdajemy sobie sprawę, że wielu klientów nie wie od czego zacząć taki proces. Jeśli nie wiecie od czego zacząć, po prostu do nas zadzwońcie lub napiszcie. My zaczynamy od zebrania niezbędnych informacji o planowanej inwestycji, wymiarach i przeznaczeniu pomieszczeń oraz o budżecie przeznaczonym na ten cel. Następnie przystępujemy do pracy na szkicem projektu z naszymi dostawcami. Po maksymalnie 3 dniach roboczych przedstawiamy naszą propozycję opraw. 

W jakich przestrzeniach już zmodernizowaliśmy oświetlenie?

Pracowaliśmy już z klientami na takich obiektach jak: hale produkcyjne, magazyny, sale gimnastyczne, parkingi, kościoły, pomieszczenia biurowe, przestrzenie sprzedażowe i magazynowe wielkopowierzchniowych marketach i sklepach. 

Ile to może kosztować? 

Koszt modernizacji zależy od Twoich wymagań, co do oczekiwanego i wymaganego natężenia oświetlenia, a także od planowanego budżetu. Modernizacja nie zawsze musi się wiązać z wymianą obecnych lamp na nowe. Realizowaliśmy już projekty, w których klienci wykorzystywali obecne lampy jako bazę do nowego oświetlenia led. Racją jest, że zintegrowane lampy led są bardziej wydajne niż świetlówki ledowe, ale niekiedy nie ma możliwości innej niż wymiana samych świetlówek i dostosowania obecnych lamp do standardu led. Przy takich modernizacjach również pomagamy.

Jest decyzja o modernizacji! Teraz jak to zrobić?

Nie masz ekipy, która przeprowadzi wymianę? Nie martw się, polecimy Ci instalatorów, z którymi współpracujemy od wielu lat i wiemy, że rzetelnie wykonują swoją pracę. 
Porozmawiajmy o planowanych pracach. Na pewno z sukcesem zmodernizujemy wasze oświetlenie, tak jak z dziesiątkami Klientów wcześniej.

Przypominamy, że część oferty na lampy przemysłowe znajdziesz w naszym sklepie internetowym.
Kliknij i zobacz co mamy!
Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię towaru, śmiało skontaktuj się z nami.

Śledźcie na bieżąco nowości na naszej stronie. Publikujemy tam również aktualne promocje z gazetek kwartalnych.
https://skonieczni.pl/promocje-w-hurtowni-elektrycznej/

Zapraszamy do kontaktu, jaki wam najbardziej odpowiada.
zapraszamy do nas: Warszawska 2, 96-500 Sochaczew
zadzwon 570 809 090
napisz maila: skonieczni@skonieczni.pl
 
Wymiana oświetlenia w firmie? z nami dasz radę
Co już zmodernizowaliśmy z naszymi klientami?
Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami
Niczym nie ryzykujesz, najpierw wycenimy projekt.