Hurtownia elektryczna Skonieczni AWJ sp. j., to firma rodzinna z ponad 30 letnim stażem na rynku. Wielu Klientów jest z nami od początku powstania firmy i to zaufanie jest dla nas ważne. Nie zatrzymujemy się w latach 90. i wciąż rozwijamy naszą firmę, ulepszamy procesy i rozszerzamy grupę naszych Klientów. Nie sprzedajemy „z tabelki”, rozmawiamy o bieżących wyzwaniach, szukamy wspólnie rozwiązań do zastanych sytuacji i problemów Klientów.  

Na przykład jeśli chcesz wymienić oświetlenie w swojej firmie, to jak możemy Ci pomóc? W pierwszym kroku skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twojej inwestycji, tak jak z setkami innych Klientów, którzy już zmodernizowali z nami swoje budynki, hale, magazyny i inne pomieszczenia.

Zastanawiasz się nad stałą współpracą
w zakresie utrzymania ruchu? Dzięki aktywnej współpracy z firmami produkcyjnymi, także z dużymi spółkami z GPW, wypracowaliśmy dobre praktyki w zakresie bieżącej obsługi.

Prowadzisz firmę instalacyjną lub budowlaną i potrzebujesz dostawcy hurtowego, który pomoże Ci w codziennej pracy i uporządkuje pobierany towar w rozbiciu na poszczególne inwestycje? Każdego dnia współpracujemy z wieloma instalatorami i wiemy co jest im potrzebne do płynnej pracy.

Jeśli pojawia Ci się wątpliwość, że trudno nam będzie konkurować ceną z Twoim obecnym dostawcą, to śpieszymy z informacją, że nasze ceny są jak najbardziej rynkowe, o czym świadczy nasz udział w inwestycjach deweloperskich czy publicznych.  

Skontaktuj się z nami w sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Porozmawiajmy i dobierzmy wspólnie odpowiednie rozwiązania.

skonieczni@skonieczni.pl
570 809 090
odwiedź nas w Sochaczewie, przy ul. Warszawskiej 2.