Komu pomagamy

Z kim współpracujemy? Jak rozwiązujemy problemy klientów?

W naszej pracy Klienci doceniają w szczególności, to że:
  • mamy dużą dostępność towarów i ich zamienników od ręki, dzięki czemu mogą znaleźć u nas dokładnie to, co potrzebują, w preferowanych parametrach, w jednym miejscu i natychmiast. Czas przestoju pracy i urządzeń, a tym ewentualna strata jest zminimalizowana, dzięki dostępności towarów,
  • dzięki naszemu systemowi informatycznemu i sposobie zarządzania dokumentami, instalatorzy i działy utrzymania ruchu otrzymują możliwość szczegółowej kontroli i rozliczenia pobieranych towarów w rozbiciu na konkretne inwestycje. Dzięki tej możliwości nasi klienci są w stanie dokładnie rozliczać każdą inwestycję,
  • nie ryzykują współpracą z nami, to znaczy, że mają niemal nieograniczoną dowolność zwrotów materiałów, także niewykorzystanych końcówek przewodów i kabli, szybkich wymian towarów w razie pomyłki ze strony Klienta i sprawnego rozpatrywania ewentualnych reklamacji.

Nasi klienci to:

Instalatorzy

Jesteś instalatorem? Potrzebujesz sprawdzonego i niezwodnego towaru? U nas przez ponad 30 lat działalności i współpracy z Klientami wiemy, które produkty są sprawdzone w ciężkich warunkach, a kiedy nie warto przepłacać, bo wystarczy sprzęt bardziej ekonomiczny. Dzięki swobodnej możliwości zwrotu towaru i wymiany Klient nie obawia się, że będzie musiał zapłacić za towar, którego nie wykorzystał. Dzięki stałemu kontaktowi z nami i naszymi dostawcami pomagamy wielu Instalatorom być na bieżąco z wszelkimi nowościami i usprawnieniami w naszej branży.

Zapraszamy do współpracy! Sprawdź sam czy możesz z nami zyskać!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Deweloperzy i budowlanka

Od wielu lat współpracujemy z deweloperami i szeroką branża budowlaną. Mamy doświadczenie w pracy przy małych i średnich inwestycjach zarówno na rynku lokalnym, jak również poza nim. Nasze stany magazynowe oraz bardzo sprawne sprowadzanie towarów od dostawców pozwalają na szybką dostawę niezbędnych materiałów na budowę. Posiadamy w ofercie oraz na stanach magazynowych wszelkie materiały z branży elektrycznej niezbędne do przeprowadzenia inwestycji. Od elementów instalacji odgromowej, po kable i przewody i rozdzielnie elektryczne, na osprzęcie elektrycznym oraz oświetleniu kończąc. Proponujemy materiały, których inwestorzy nie zawsze biorą pod uwagę, dzięki czemu są w stanie zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, nie tracąc przy tym na jakości produktów. 

Zapraszamy do współpracy!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Utrzymanie ruchu

Twoja firma produkcyjna potrzebuje wsparcia przy doborze odpowiednich urządzeń elektrycznych? Może masz awarię i potrzebujesz towaru natychmiast? Chcesz wymienić oświetlenie lub inne elementy elektryczne, tak aby zoptymalizować koszty? U nas znajdziesz rozwiązanie na te oraz wiele innych problemów spotykających firmy produkcyjne i działy utrzymania ruchu. Nasi specjaliści wspierani przez działy wsparcia naszych dostawców oferują pomoc w bieżących problemach i awariach w firmach produkcyjnych. Posiadamy na stanie duży wachlarz urządzeń, takich jak: aparatura modułowa, pulpitowa, styczniki, zabezpieczenia, przewody sterownicze oraz inne urządzenia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnej. 

Masz awarię? Nie czekaj, skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Gospodarstwa rolne i przetwórstwo

Gospodarstwa rolne i przetwórcze potrzebują materiałów elektrycznych, które są często specyficzne dla tej branży. Pomagamy przy doborze odpowiednich przewodów zasilających nawadnianie, studnie głębinowe lub inne urządzenia niezbędne do efektywnego funkcjonowania gospodarstwa. Jeśli potrzebujesz pomocy lub doradztwa zapraszamy do kontaktu z nami. 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Hale magazynowe i produkcyjne

Pomagamy Klientom wyposażeniu hal magazynowych w elementy elektryki od okablowania po projekty oświetlenia, spełniające wymagania odnośnie natężenia światła. 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Podmioty publiczne

Na przestrzeni lat braliśmy udział w wielu inwestycjach realizowanych przez podmioty publiczne.  Modernizacja lub budowa budynków użyteczności publicznej, projekoświetlenie

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Klienci detaliczni

W naszej działalności od lat pomagaliśmy i pomagamy klientom indywidualnym przy wyposażeniu elektrycznym i oświetleniowym ich domów, ogrodów i mieszkań. Gniazdka i łączniki, oświetlenie dekoracyjne, paski led, przewody, ogrzewanie i wentylacja , chemia budowlana oraz wiele innych niezbędnych w domu urządzeń znajdziesz u nas dostępnych od ręki lub z krótkim czasem realizacji. 
Zastanawiasz się nad wyborem elektrycznego ogrzewania podłogowego? Wejdź na na blog i zapoznaj się z naszym poradnikiem.
Zapraszamy do śledzenia naszych newsów

Chcesz zmodernizować oświetlenie w firmie
i nie wiesz od czego zacząć?

“Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.”

Sam Walton, założyciel i twórca potęgi sieci handlowej Wall-Mart

Zobacz nasz sklep internetowy

Kontakt

Zadzwoń

+48 46 862 95 40

Napisz

skonieczni@skonieczni.pl

Tu jesteśmy

ul. Warszawska 2 (teren Jutex)
96-500 Sochaczew